5.ua

Наливайченко розповів про злочини Курченка і арешт його майна

  Компанії, підконтрольні Сергію Курченку, завдали державі збитків у 4 мільярди гривень у нафтогазовій і банківській сферах. Про таке заявили у СБУ.


  Під час розслідування кримінальних проваджень слідчі арештували особисті рахунки бізнесмена, а також його рухоме і нерухоме майно на суму понад півтора мільярди гривень. Окрім того, у спецслужбі мають намір арештувати рахунки бізнесмена у європейських банках і його нерухомість за кордоном. Самого Курченка оголошено у міжнародний розшук.

  Голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив: "Грабували все – і "Нафтогаз України", і "Українська нафтогазова компанія", і гроші по рефінансуванню в мільярдних сумах, які виділялися Нацбанком України на один з банків, який був під впливом олігархічно-державного угруповання, головною особою якого і був громадянин України Курченко. Заарештовані в рамках слідства і заморожені всі 25 рахунків, які використовувалися в рамках пограбування бюджету. Заарештована вся нерухомість, сім повітряних суден, всі люкс автомобілі, які на території України знаходились".

  Нагадаємо, напередодні президент футбольного клубу "Металіст", керівник групи компаній СЄПЕК Сергій Курченко, який оголошений у міжнародний розшук, виринув із небуття із несподіваною обіцянкою фінансувати футбольний клуб і у новому сезоні. 

  Попередній матеріал
  Росія не визнає виборів президента України - Медведєв
  Наступний матеріал
  Китай та Росія не можуть узгодити ціну на газ