5.ua

Наливайченко обіцяє захистити працівників СБУ Криму від сепаратистів

  Голова СБУ закликає співробітників служби в Криму не піддаватися на провокації сепаратистів. Валентин Наливайченко поширив спеціальне звернення.

  Зокрема повідомив, що призначений кримським парламентом керівник СБУ Криму Петро Зима – військовий злочинець, причетний до масових вбивств у Києві, і його заарештують. Керівник Служби безпеки України запевнив, що відомство захистить усіх своїх співробітників із Криму, прихистить їхні родини. Для цього вже підготували місця у санаторіях Одеси, Києва та Трускавця. Також голова СБУ пообіцяв забезпечити офіцерів житлом та гідною зарплатою.

  Валентин Наливайченко, голова СБУ: "Військовий злочинець, самозванець Зима буде заарештований військовою прокуратурою. Так само і його "хазяїн" – той, хто зруйнував корупцією Службу безпеки України. Вони проходять по справі про масові вбивства мирних молодих людей. Звертаюся до тих, хто не зрадив присязі. Жоден рапорт на звільнення, який ви написали під прицілом автомата, не є легітимним. Ми захистимо усіх, хто, незважаючи на погрози та шантаж, залишається вірним Україні та нашим громадянам".

  Попередній матеріал
  ЄС і Росія не змінюють позицій щодо проблеми Криму
  Наступний матеріал
  Дещиця: Україні нічого робити в СНД
  Loading...