Найсильніший українець встановив 3 нових рекорди [репортаж, відео]

  Одразу три нових рекорди України з підняття ваги встановив найсильніший українець Олександр Лашин. Починав спортсмен з півтонни, але захопився процесом і двічі поспіль покращив власне досягнення.

  Арена нового рекорду України серед важковаговиків — юнацькі богатирські ігри. На центральній площі Луганська збираються університетські команди міста. З`ясовують, чий виш сильніший - у перенесенні колес та стрибках у мішках. Завдання юнаків — не осоромитися перед двома найміцнішими людьми України.

  Та по-справжньому рвати жили - сьогодні будуть не вони. Для встановлення нового рекорду силач  Олександр Лашин обрав круглу цифру — півтонни.  А оскільки гирі потрібної ваги не існує, за  спортінвентар слугує величезний кульовий кран. Для підняття спорудили постамент — інакше до залізяки не підступитися. Точна вага - 505 кілограмів.

  Рекорд дався спортсмену надто легко - і він вимагає додати ще якусь "дрібничку" бодай на півцентнера. Але й цього - замало, атлет бере вагу  завиграшки.  Нарешті організатори знаходять ще важчу металеву деталь.

  Рекорд — найбільша вага, яку зміг підняти українець на сьогодні - 645 кілограмів.

  Досягнення занесуть до книги рекордів України. Олександр Лашин обіцяє - наступного разу подолає тонну. Однак скільки йому знадобиться часу на тренування - сказати поки що не може.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Фестиваль повітряних куль розпочався у Чернігові [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Шанувальники Івана Павла ІІ влаштували флеш-моб у Києві [відео]
  Теги: