bigmir.net

Найбільша впіймана "риба": Грицак прокоментував викриття російського шпигуна

Відповідаючи на питання чи варто очікувати гучних шпигунських викриттів, чільник СБУ зазначив, що "переконаний, що так".

На думку голови Служби безпеки України Василя Грицака, урядовий перекладач-шпигун Станіслав Єжов є найбільшою "рибою", яку спіймали за часів незалежності. Про це він сказав у ефірі телеканалу "Україна", передає "Укрінформ".

"Єжов доволі велика "риба". Мабуть найбільша впіймана за державну зраду з початку незалежності України. І я не відкрию велику таємницю якщо скажу, що у роботі СБУ перебуває багато справ, по яких проходять громадяни України, яких підозрюють у державній зраді", – зазначив він.

Грицак підкреслив, що не буде розголошувати таємницю про кількість таких осіб. Водночас, він нагадав, що до кримінальної відповідальності не притягуються особи, які добровільно прийдуть та повідомлять СБУ про те, що їх завербувала інша держава. "Я користуюсь нагодою і закликаю прийти до СБУ і зробити відповідну заяву і не отримати серйозний термін покарання", – наголосив Грицак.

На завершення, чільник СБУ, відповідаючи на запитання, чи варто очікувати гучних шпигунських викриттів, сказав "я переконаний, що так".

Як повідомляв 5.UA, просто на робочому місці за співпрацю із Кремлем був затриманий заступник керівника служби протоколу глави уряду і особистий перекладач прем'єр-міністра України Станіслав Єжов.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справи Майдану: ГПУ оголосила в розшук 91 особу
Наступний матеріал
Із 1 січня 2018 року в Україні запроваджується монетизація субсидій
Loading...