"Укравтодор"
"Укравтодор" Facebook / НАБУ

НАБУ разом із польськими правоохоронцями обшукують офіси "Укравтодору"

Читайте по-русски
Обшуки проводять у справі ймовірних махінацій колишнього керівника компанії Славоміра Новака

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з антикорупційними органами Польщі проводять обшуки в офісах "Укравтодору", колишнього керівника якого – Славоміра Новака – сьогодні затримали. Про це інформує НАБУ на сторінці Facebook.

Правоохоронці нині проводять обшуки у справі ймовірних махінацій у сфері дорожнього господарства. Слідчі дії тривають у Києві, Львові та на території Польщі.

Обшуки тривають одночасно в усіх офісах "Укравтодору", компаній-учасниць тендерів державної агенції, а також за місцем проживання колишніх посадовців компанії та громадян Польщі – ймовірних учасників злочинної організації.

Водночас польські ЗМІ зазначають, що колишнього міністра транспорту країни підозрюють у корупції, управлінні організованою злочинною групою та відмиванні грошей. Шість із обвинувачень Новаку – пов'язані з періодом, коли він відповідав за "Укравтодор", пишуть місцеві видання.

Довідка. Славомір Новак у 2011-2013 роках був міністром транспорту й водного господарства Польщі. У жовтні 2016-го він став виконувачем обов'язків глави "Укравтодору" та отримав українське громадянство. Торік у вересні НАЗК оголосило, що порушило справу через подання неправдивої декларації Новаком, стверджуючи, що він недооцінив вартість свого автомобіля та приховав кошти на банківських рахунках. За два тижні у зв'язку із завершенням 3-річної каденції на посаді Новак пішов у відставку. А пізніше виграв справу проти НАЗК у київському суді.

Попередній матеріал
"Вони не хочуть перемир'я": як біля Троїцького окупанти ведуть обстріли і вдень, і вночі
Наступний матеріал
За стандартами НАТО: Створення та бойовий шлях бригади НГУ – "Невигадані історії"
Loading...