На Житомирщині жінка народила одразу чотирьох малюків [відео]

  Чотирьох малюків одразу народила 32-літня мешканка Житомирщини. Це стало справжнім шоком для мами-рекордсменки, адже крім немовлят, у жінки є двоє старших дітей. Усі діти народилися недоношеними, одного малюка лікарям урятувати не вдалося. Але і трійня - велике щастя і велике випробування для батьків.

  Аліна, Дмитро і Данило - так назвали немовлят. Кожне - важить майже півтора кілограма. Батько малечі, 24-літній Андрій Тузюк, не приховує щастя - каже, сам виріс у багатодітній родині. І ось - отримав шанс одночасно побавити трійню.

  Троє хлопчиків та дівчинка з`явилися на світ передчасно і самостійно не могли дихати, тож їх одразу перевели у відділення інтенсивної терапії. Лікарі кажуть, за життя малечі довелося поборотися.

  Микола Бобер, заступник головного лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні: "З чотирьох дітей, які народилися, нажаль, перше дитятко померло. Не вдалося спасти. Там були зміни, які практично несумісні з життям. Троє дітей – живі. Одне дитя вдалося спасти і ми вже перевели його до мами".

  Батько малечі каже - на лікування та виходжування новонароджених віддав усі гроші, що заробив упродовж кількох місяців. Бідкається - немає чим платити за дорогі медикаменти. 

  Андрій Тузюк, багатодітний батько: "З мене требують, але звідки? Я ж їх не печатаю.  Тільки і їжджу по заробіткам. Щоб щось купити, а все одно не вистачає. Тому що всі на заказ, а гроші сумашедші. Я собі навіть відмовляю поїсти. Ось печиво купив і перебиваюся".

  Медики натомість заспокоюють - виходжуватимуть немовлят коштом бюджету. Діти пробудуть в лікарні ще щонайменше два місяці - і на весь цей період гроші для них знайдуть, запевняють лікарі.  

  Тетяна Килимник, завідуюча відділенням інтенсивної терапії для новонароджених Житомирської обласної дитячої лікарні: "Якщо говорити по медичному забезпеченню, то практично все дано з боку області. Слід зазначити, що тільки у першу добу діти отримали  60-80 тисяч гривень на лікування по медикаментам. За рахунок лікарні. За рахунок державного забезпечення".

  Багатодітний батько бідкається - проблеми не скінчаться навіть коли забере дітей додому. У квартирі, де мешкає родина, немає опалення і газу, вода у кранах непридатна навіть для технічних потреб. Керівництво області - обіцяє не залишити родину на самоті.  

  Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: "Даремно там батько піклується, що у нього нічого немає. Нам перше, що треба, щоб ми були впевнені, що ці діти – життєдайні, а далі допоможемо матеріально. І вже допомагаємо".

  За словами чиновників, родиною вже опікуються благодійні фонди, тож малюків забезпечать і одягом, і харчуванням, і візочками. Житлові питання - теж обіцяють вирішити.

  Оксана Трокоз, Євген Єсаулов, Житомирщина, 5 канал


  Попередній матеріал
  У МНС хочуть врегулювати суперечку щодо турпоїздок до Чорнобиля без суду
  Наступний матеріал
  Польща переймає піврічне головування у ЄС [репортаж, відео]
  Теги: