5.ua

На Житомирщині поховали загиблого під Слов’янськом десантника

  У Коростишеві на Житомирщині поховали солдата 95-ї окремої аеромобільної бригади. Сергій Панасюк загинув під Слов'янськом ввечері 2-го травня від кулі бойовиків-сепаратистів, які стріляли, ховаючись за спинами мирних мешканців.


  Більше тисячі людей прийшли на Червону площу у Коростишеві, щоб попрощатися з 28-річним бійцем-десантником Сергієм Панасюком.

  Катерина Гетманенко особисто Панасюка не знала, але також прийшла вшанувати пам'ять земляка. Її син та зять служили разом із Сергієм у Слов'янську. Каже, кожну звістку про загибель офіцерів сприймає, як особисту трагедію.

  Солдат запасу Панасюк був одним із перших, хто записався до війська добровольцем, тільки-но оголосили мобілізацію. 2-го травня він був у складі підрозділу, який виконував завдання у межах антитерористичної операції. Військовики 95-ї аеромобільної бригади мали оточити озброєних бойовиків. Але колону заблокували місцеві мешканці. Коли військові зупинилися – їх обстріляли терористи.

  Сергія Панасюка тут кожен вважає героєм, втім люди не збагнуть, чому українських військових вбивають росіяни, яких вони донедавна вважали братнім народом.

  Сергія Панасюка поховали на міському кладовищі з військовими почестями, а місцеві каменярі власним коштом виготовлять надгробну стелу.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомирщина, 5 канал.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти погрожують прикордонникам, але нападати не наважуються
  Наступний матеріал
  У Вінниці формують добровольчий патрульний батальйон міліції