5.ua

На Житомирщині пенсіонерка 4 доби провела в лісі [відео]

  Чотири доби провела у лісі на Житомирщині 78-річна пенсіонерка. Бабуся пішла по гриби і заблукала. Рідні та міліція кинулись її шукати, але вже не сподівались знайти жінку живою, бо вдягнута вона була легко, ні їжі, ні води з собою не мала. Знайшли бабусю за 4 дні живою і неушкодженою.

  Щоосені по гриби Надія Іванівна ходить до одного й того ж лісу. Утім, цьогорічне тихе полювання пенсіонерка запам’ятає найбільше. Бо заблукала

  Надія Панченко: «Там я ніколи не ходила. То мене водило і завело аж туди».

  Зникнення пенсіонерки сусіди помітили вже наступного дня і одразу на пошуки викликали з Києва її доньку

  Ірина Левицька, донька пенсіонерки: «Вранці пішли шукати. Там, де я знаю, де мама мене водила. 2 дні шукали. Я навіть не сподівалася, що ми її найдемо живу».

  На пошуки бабусі підняли міліцію, лісників та селян. Півсотні людей прочесали 25 кілометрів лісу. А за 4 доби знесилену жінку знайшли мешканці сусіднього села.

  Броніслав Кириленко, помічник начальника відділу з кадрового забезпечення Володарськ-Волинського РВ: «Неподалік від дороги вона знаходилась. Чекала. Чекала на допомогу. Втомлена, мабуть. Стільки часу і вік. Нам повезло. І везло скоріш бабусі».

  Павло Проценко, лікар-терапевт: «При госпіталізації в лікарню була дещо дезорієнтована, знесилена, охолоджена, скаржилась на відчуття холоду, голод, слабкість в ногах, обмеження ходи. Враховуючи те, що вона вижила,  значить, у неї високий життєвий потенціал»

  Лікарі вважають дивом, що бабуся змогла вижити, провівши 4 дні без їжі та води у холодному лісі. Сама жінка зізнається: найбільше боялась диких звірів.

  Надія Панченко: «Свині дикі. Не доведи Господь на мене набігли б - мені були б лози. Не хотіла їсти. Кажуть, що перед сповіданням треба попостить. Ото я відпостила. Я Богу молилася і Бога просила, щоб мені хто вийшов і вже мені тоді дали б порятунок».

  Нині ж бабуся обіцяє - сама більше ходити по гриби не буде. Лише з компанією.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомирщина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  До 94 зросла кількість жертв кораблетрощі біля берегів острова Лампедуза
  Наступний матеріал
  Аварія судна біля берегів італійського острова Лампедуза: 94 людини загинули