5.ua

На Житомирщині готують українських артилеристів

  На Житомирщині українські артилеристи вчаться стріляти з гармат. Їх призвали до війська під час третьої хвилі мобілізації, тож з дня на день вояки очікують відправлення у зону бойових дій.


  Командири розповідають: попри те, що термін навчання скоротили, артилеристи демонструють гарні результати

  Артилерійська батарея виїжджає на умовне поле бою. На причепах - гаубиці. Завдання бійців – якнайшвидше розгорнути важку техніку і зайняти вогневі позиції.

  За легендою навчань, вояки повинні знищити терористів, які переховуються у лісосмузі, потім – переїхати на запасну вогневу позицію і продовжити наступ. Зволікати не можна, адже ворог знає місце знаходження бійців і завдасть удару у відповідь.

  За військовою традицією, бійці називають гармати жіночими іменами. "Он, друга – Дарія Василівна, на честь бабушки, в мене – Алла, на честь дівчини", – розповідає боєць.

  Полковник запасу Іван Лісовий на полігоні за військового волонтера. Розповідає: просився на передову, але через вік не взяли. Місяць тому переїхав у Житомир і взявся за вишкіл призовників.

  "Коли почались в Україні ці неприємності, і з тих пір я готов стояти в   окопах на передових. Зараз у мене там внук, мій племінник, а я буду вдома сидіти?" – обурюється офіцер.

  Попереду у вояків ще кілька етапів навчань, потому – вирушать до зони АТО.

  Попередній матеріал
  Американська торгівельна палата вітає асоціацію України з ЄС і обіцяє допомогу
  Наступний матеріал
  Грузія приймає дітей українських воїнів, переселенців та героїв Небесної сотні
  Теги:
  Loading...