На Житомирщині ремонтують пошкоджену на Донбасі бойову техніку

  Житомирські військові ремонтники рекордними темпами лагодять техніку – не лише ту, яка була у несправному стані, а й пошкоджену під час боїв на Сході. Ремонтно-відновлювальний батальйон за останні чотири місяці на колеса та гусениці поставив більше трьохсот одиниць автомобільної та бронетанкової техніки.


  У майстернях окремого ремонтно-відновлювального батальйону кипить робота – тут лагодять техніку, яка була пошкоджена під час проведення антитерористичної операції на Сході. На ремонт бойової машини піхоти витрачають кілька днів. Майстри зізнаються – хоча робота знайома, але дуже відповідальна.

  Військові пояснюють – здебільшого ладнають насоси, двигуни та системи охолодження. Ремонтники зізнаються: з початком антитерористичної операції у них суттєво додалось роботи. До штату довелося зарахувати ще 70 працівників. Та попри це, відкритими залишаються 20 вакансій.

  Причина – раніше державна політика була направлена на скорочення Збройних сил, у тому числі скорочувалися підрозділи, які займалися безпосередньо ремонтом озброєння військової техніки. Тому зараз потрібні електрозварники, токарі, майстри по ремонту бронетанкової техніки, автомобільної техніки.

  Крім того майстри ремонтно-відновлювального батальйону працюють у Луганській та Донецькій областях: лагодять військову техніку просто неба.

  Командир ремонтної роти Андрій Савчук місяць тому приїхав з виконання завдань в зоні АТО: "Саме там я виконував завдання по відновленню техніки, які мали кульові ураження, від ушкоджень по наїзду на якісь перешкоди, були і кульові ураження техніки, були ураження від РПГ-7".

  Наприкінці тижня частина особового складу батальйону поїде на Схід - змінити військовиків, які працюють там упродовж місяця.

  Комвзводу Сергій Кулик пояснив: "Хлопці ж тоже наші там: тоже вони воюють. І хлопцям потрібно тоже додому поїхати, відпочити, потім вони нас приїдуть, поміняють. Це наша Україна і за неї треба боротися, щоб всі такими були. Всім треба бути патріотами".

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомирщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Пейзажній алеї у Києві розпродаватимуть старі речі
  Наступний матеріал
  У Брюсселі не повірили "миролюбним" заявам Кремля