5.ua

На Закарпатті селяни блокували дорогу – вимагали ремонту

  На перекриття дороги мешканці Довгого зважилися з відчаю. Кажуть, втомилися просити чиновників залатати ями на дорозі обласного значення, що проходить через село. Скаржаться – уже й не пам’ятають, коли цей шлях був рівним. По ньому давно селянам не те що проїхати важко, а й ходити неможливо. Ями такої глибини, що у машин не раз відлітали колеса.

  Така ж ситуація на дорогах – іще у чотирьох сусідніх селах. Минулого тижня люди зверталися до голови обласної держадміністрації. Просили негайно розпочати ремонт шляхів. Втім, жодної відповіді селяни не отримали. Тож вирішили діяти радикально – перекрили рух у напрямку трьох районних центрів. Під час акції до людей приїхали представники влади та міліція. Одні запевняли – ремонт скоро розпочнуть, інші просили людей розійтися.

  Тим часом, у обласному управлінні кажуть – гроші бодай на ямковий ремонт у Довгому вже виділили.

  Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА: «Є сьогодні проблеми з дорогами в Закарпатті, і думаю, що не тільки в Закарпатті. Сьогодні, що можливість – сьогодні ремонтуються дороги, де ямочно, де покриття. Є якась затримка з фінансуванням, але я впевнений, що вивчать там ситуацію».

  А поки чиновники обіцяють – закарпатці попереджають: якщо ремонт дороги не розпочнуть протягом тижня – вийдуть на безстрокову акцію.

  Світлана Максимова, Віктор Павлиш, Закарпаття, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Інвестори луганської багатоповерхівки 5 років чекають обіцяного житла [відео]
  Наступний матеріал
  У Житомирі відзначили 70-ліття танкового заводу [відео]
  Теги:
  Loading...