Пункт пропуску "Мукачево"
Пункт пропуску "Мукачево" Мукачево.net

На Закарпатті прикордонників позбавили відпустки, аби не було черг на кордоні

Очікується збільшення пасажиропотоку на прикордонних пунктах пропуску на 30%

На період новорічно-різдвяних свят у прикордонних загонах Закарпаття збільшили кількість нарядів, насамперед – інспекторів. Крім того, в ДПСУ вирішили призупинити надання відпусток працівникам, аби уникнути черг на кордоні перед Різдвом.

Про це розповів начальник відділу прикордонного контролю Чопського прикордонного загону ДПСУ Роман Марценюк, передає "Укрінформ".

"У період новорічних та різдвяних свят прикордонники очікують збільшення пасажиропотоку у пунктах пропуску на 30%. У зв'язку з цим, керівництво Чопського прикордонного загону вжило низку заходів задля забезпечення безперебійного пропуску та недопущення черг на кордоні. Насамперед збільшено кількість прикордонних нарядів, передусім, інспекторського складу. Також вирішено призупинити надання відпусток персоналу, який залучається до несення служби у пунктах пропуску", – повідомив Марценюк.

За його словами, були проведені перемовини з угорською та словацькою стороною – спільно вирішували, як діятимуть у разі виникнення кризових або нестандартних ситуацій.

Наразі відомо: на кордоні першими оформлятимуть автомобілі, що перевозять дитячі й туристичні групи, а також осіб, які мають авіаційні чи залізничні квитки для подальшої подорожі.

Дивіться також фотогалерею: 

Масштабні спільні навчання Нацгвардії, поліції, ДПСУ та рятувальників – епічна фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Жителів окремих областей України попереджають про шторм
Наступний матеріал
Росія провела випробування гіперзвукової ракети "Циркон" – ЗМІ
Loading...