5 канал

На Волині сталося масове отруєння школярів - репортаж

Двом десяткам учнів села Лудин стало зле просто під час уроків. Їх каретами швидкої доправили до лікарні Володимира-Волинського з однаковими симптомами: головним болем та нудотою. Що спричинило недугу у школярів з'ясовують правоохоронці

«Дуже різкий запах був ще на коридорі. Відчуваєш, що вдихаєш і просто в носі пече тобі», - розповідає постраждала Орися Ковальчук.

Зі шкільної парти - на лікарняні ліжка потрапили учні із села Лудин. Діти розповідають, незвичний запах поширювався від маслянистої плями у кутку класу. Проте уроки не припинили. Прибрати у кабінеті вчителі змусили дітей.

«Я спочатку не думала, що все може бути аж настільки серйозно. Навіть в тому місці, де знайшли цю речовину, я там нахилялася, я запаху там не чула», - розповіла заступник директора школи Лариса Сівер.

З головним болем та нудотою учнів лудинської школи ушпиталили до районної лікарні.

«Поступило 20 діток з підозрою на отруєння невідомою речовиною, скоріше за все, летючою, тобто, парами... Наразі дітки перебувають в задовільному стані, ознак, що загрожує щось життю зараз немає», - зазначила лікар педіатричного відділення Ольга Качинська.

Фактом масового отруєння дітей уже зацікавилися правоохоронці.

«Відомості про дану подію внесені в ЄРДР за ст. 137 ККУ, тобто, неналежне виконання обов’язків щодо охорони здоров’я та життя дітей. В подальшому проводились необхідні слідчі дії щодо з’ясування обставин даної події», - повідомив старший слідчий Володимир-Волинського відділення поліції Ігор Куліш.

Походження невідомої речовини встановлюють спеціалісти санепідемслужби. Водночас, навчання у школі вирішили не припиняти.

Ольга Поліщук, Олег Ткачук, Волинська область, 5 канал.

Попередній матеріал
Будівлю суду, який має обрати для Насірова запобіжний захід, "замінували" – відео
Наступний матеріал
В Україні з'явився повітряний спецназ: вражаюче відео тренування
Loading...

На Донеччині сталося масове отруєння школярів

У трьох столичних школах спостерігається масове отруєння дітей

Отруєння дітей у Запоріжжі: прокуратура розпочала провадження щодо порушення санітарних норм