На Волині група осіб, серед яких неповнолітні, намагалися перевезти контрабандні цигарки до країн ЄС

  Українські прикордонники затримали 6 правопорушників

  Державна прикордонна служба України спільно з правоохоронними органами європейських країн продовжує проводити спільні заходи щодо припинення протиправної діяльності на державному кордоні, зокрема, що пов’язані з незаконним переміщенням тютюнових виробів до країн ЄС. Так, вчора на ділянці відділу прикордонної служби "Новогрузьке" Луцького загону прикордонний патруль виявив ознаки подолання контрольно-слідової смуги, повідомляє прес-служба ДПСУ

  Щоб приховати напрямок руху та кількість осіб порушники використали мішки з соломою. Негайно було організовано пошукові заходи та поінформовано польських колег.

  За результатами спеціальних заходів українські прикордонники затримали 6 правопорушників, які переховувались в смузі місцевості між кордоном, що проходить по річці Західний Буг, та інженерними спорудами. Також на березі було знайдено гумовий човен. Згодом польська сторона повідомила, що завдячуючи оперативному обміну інформацією, на цьому ж напрямку ними було затримано 4 порушників, які безпосередньо і переправляли цигарки на сусідній берег.

  Серед 10 правопорушників виявились неповнолітніми, два з яких ще не досягли 16-річного віку. Відносно них Луцьким прикордонним загоном підготовлено інформування до Любомльського відділу поліції щодо притягнення їх батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП за неналежне виховання дітей. Разом з цим, проінформовано обласну прокуратуру та обласну державну адміністрацію. Відносно решти затриманих матеріали щодо порушення прикордонного законодавства направлено до районного суду.

  Як повідомляв 5.ua, на Буковині затримали коня-контрабандиста, що перевозив 5,5 тис. пачок сигарет. 

  Попередній матеріал
  У ДСНС розповіли про наслідки румунського землетрусу на Одещині
  Наступний матеріал
  Мотузяник: Окупанти атакували з 82-мм мінометів Луганський напрямок

  В Україні хочуть заборонити рекламу електронних сигарет

  На Львівщині українець намагався провезти в дошках майже 3 тис. пачок сигарет

  У Європі остаточно заборонили сигарети з ментолом

  "Фантом" схопив контрабандиста, який віз сигарети на окуповану територію

  У Польщі затримали 58 українців за нелегальне виробництво сигарет

  Рада збільшила акцизи на алкоголь – 50% і на сигарети – 40%