пам'ятник Нацгвардійцям 5.ua

На Вінниччині у військовій частині відкрили пам'ятник загиблим бійцям Нацгвардії

У Калинівці вшанували пам'ять десятьох полеглих військових, п'ятеро загинули в АТО

На Вінниччині відкрили пам'ятник загиблим бійцям Нацгвардії. Його встановили на території військової частини у Калинівці.

Присутні згадали тих, хто поклав своє життя на Сході та захищав свою країну від агресора хвилиною мовчання. Потому присутні, серед яких батьки, дружини та діти полеглих, поклали квіти до пам'ятника.

Як стало відомо, від початку бойових дій на Донбасі загинули п'ять військовослужбовців Національної гвардії з частини, що дислокується в Калинівці. Ще п'ятеро загинули під час виконання службових обов'язків, не пов'язаних із зоною проведення АТО.

"Особовий склад частини вирішив, що поряд з військовослужбовцями, які загинули в зоні АТО, необхідно вшанувати пам'ять і військовослужбовців, які взагалі загинули за історію нашої частини, тому символічно, що вони будуть стояти тут. Це їхня домівка", – сказав командир військової частини 3028 Національної гвардії Іван Миропольський.

А мати загиблого Галина Ліпська згадує: "Він мав бути вчителем фізкультури, але захотів служити, і, заради того, щоб бути військовим, навіть пішов після школи в армію... Так сталося, що життя його перервалося. Він був дуже доброю дитиною,чоловіком, батьком". 

Дивіться такожДень вдячності воїнам: у Києві вшанували пам'ять полеглих за Україну

Попередній матеріал
Холодницький: Хто винен у втечі судді Чауса
Наступний матеріал
Полозов: Вже завтра Ільмі Умерова можуть випустити з лікарні

У Дніпрі відкрили меморіальну дошку бійцю Володимиру Андрющенку

На Буковині відкрили пам’ятну дошку загиблому десантнику Володимиру Бузенку

У Вільнюсі до Дня Незалежності пам'ятник і ратушу підсвітили кольорами українського стягу

День вдячності воїнам: у Києві вшанували пам'ять полеглих за Україну