delfi.lt

У Вільнюсі до Дня Незалежності пам'ятник і ратушу підсвітили кольорами українського стягу

До двадцять п'ятої річниці незалежності України у Вільнюсі в кольори українського прапору підсвітили ратушу та пам'ятник "Трьох хрестів"

Пам'ятник "Трьох хрестів" та будинок ратуші світилися синьо-жовтими кольорами протягом всієї ночі, повідомляє видання Delfi.

"У Литви і України завжди була спільна історична доля. Я кажу про загальний дух – почуття свободи, свого народу і почуття державної цінності. Тому сьогодні ми дивлячись на Україну та Литву, ми бачимо відображення історії. Ми також повинні були вириватися із сусідньої імперії, потрібен час. Тож вітання всім українцям і українському народу з Днем незалежності! Я бажаю цій історичній сестрі Литви терпіння і витривалості, оборони та підтвердження своєї волі. Слава Україні!" – привітав мер Вільнюса Ремигіюс Шимашюс.

/
/
/
/

Також у Ріо-де-Жанейро під час святкування Дня Незалежності України синьо-жовтим підсвітили монумента Христа-Спасителя.

Нагадаємо, лідери понад 10 країн привітали Україну з Днем Незалежності. Вони бажають миру, процвітання та добробуту українському народові і державі, а також висловлюють надію на подальший розвиток двосторонніх відносин між країнами на основі взаєморозуміння та поваги.

Попередній матеріал
Пожежа на Харківщині: вогонь вщент знищив квартирний будинок
Наступний матеріал
Проведення саміту Україна-ЄС можуть відтермінувати – євродипломат

Російський поет Орлуша написав пронизливий вірш до Дня незалежності України

Зірка "Вікінгів" привітала Україну з Днем Незалежності

Головні події дня в одному відео: День Незалежності України

Як українці святкували 25-ту річницю своєї Незалежності