Лідери понад 10 країн надіслали привітання з нагоди Дня Незалежності України

  Чільник Хорватії наголосили на повній підтримці територіальної цілісності та суверенітету Української держави

  Лідери іноземних держав продовжують надсилати привітання з нагоди Дня Незалежності України. Вони бажають миру, процвітання та добробуту українському народові і державі, а також висловлюють надію на подальший розвиток двосторонніх відносин між країнами на основі взаєморозуміння та поваги.

  Зокрема, президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович у вітанні побажала добробуту, безпеки та стабільності Україні, наголосивши на повній підтримці Хорватією територіальної цілісності та суверенітету Української держави, повідомляє прес-служба Президента.

  Крім того, привітання главі держави та українському народові з національним святом надійшли від очільників Болгарії, Словаччини, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Туркменістану, Вірменії, Узбекистану.

  Із 25-ю річницею Незалежності Україну також привітали король Бельгійців Філіп, президент ОАЕ Халіфа бін Заїд Аль Нагаян, віце-президент, прем’єр-міністр ОАЕ, правитель Емірату Дубай Мухаммад бін Рашид Аль Мактум та спадкоємний принц Абу-Дабі, заступник верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ Мухаммад бін Заїд Аль Нагаян.

  Як повідомлялося, раніше Посол США в Україні Марі Йованович записала відеоролик до Дня Незалежності. Напередодні голова КНР привітав українців з Днем Незалежності.

  Попередній матеріал
  Відео: Посол США в Україні Марі Йованович записала ролик до Дня Незалежності
  Наступний матеріал
  25 років незалежності України: історія першого Президента

  Відео: Посол США в Україні Марі Йованович записала ролик до Дня Незалежності

  Вітання з передової: у промзоні Авдіївки пролунав гімн України – відео

  Україна відзначає День Незалежності: історична довідка та анонс урочистих заходів

  Голова КНР привітав українців з Днем Незалежності