табір для АТО
5.ua

"Вловити бажання": на Вінниччині організували табір відпочинку для учасників АТО та їхніх родин

У таборі з бійцями та їхніми родичами працюють психологи та соціальні працівники

На Вінниччині демобілізованих військовослужбовців оздоровлюють у таборі сімейного розвитку. У лісі на березі Південного Бугу облаштували намети для проживання родин учасників бойових дій.

У таборі з бійцями та їхніми родичами працюють психологи та соціальні працівники. Впродовж літа таким чином планують оздоровити близько 200 ветеранів.

Зазначається, що табір сімейного розвитку для учасників бойових дій та їхніх родин облаштували у Літинському районі на березі Південного Бугу. Першими відпочивальниками стали п'ятеро демобілізованих із дружинами та дітьми.

"Ми працюємо, у нас є групова робота – це більше психоіндукація. Я даю інформацію, яку необхідно знати, щоб людина не лякалась. Є в нас й індивідуальна робота", – каже психолог табору Людмила Радіонова.

"У цьому проекті жодного режиму та жодних умов, тобто люди роблять все, що вони хочуть, а ми вловлюємо їхні бажання, тобто якщо у когось є бажання – психолог готовий допомогти, поспілкуватися, якщо бажання немає – психолог не втручається", – каже координатор проекту Леонід Гуменний.

Він додає: "Так само і з розвагами: якщо людина хоче – надають можливість із великим задоволенням. Якщо людина хоче полежати та поспати, її не чіпають".

П'ятиденний відпочинок для ветеранів у цьому таборі безплатний. За літо організатори планують оздоровити понад дві сотні вінницьких учасників бойових дій та членів їхніх родин.

Олена Бучацька, Олександр Семенов, "5 канал"

Попередній матеріал
Лисенко: Втрат серед ЗСУ за добу немає, є поранені
Наступний матеріал
Грибовицьке сміттєзвалище знов палає: на пожежу вирушили 3 загони рятувальників

Президент підписав закон щодо гарантій працевлаштування учасників АТО

Відрощена кістка замість ампутації: біотехнологи врятували ногу ще одному бійцю АТО

Ветерани АТО організували мотопробіг "за єдність" з Ужгорода до Чонгара

У Києві влаштували благодійний ярмарок для бійців АТО та дітей із прифронтової зони