На Вінниччині зібрали і відправили 50 тонн продуктів і спорядження для вояків на Донбасі

  Близько 50 тонн гуманітарного вантажу зібрали на Вінниччині для армійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. 4 вантажівки з продуктами, медикаментами та засобами гігієни уже завтра прибудуть до Слов'янська на Донеччині та Старобільська на Луганщині.


  Колишній "афганець" Василь Якубчик із Вінниці зі своїми побратимами привезли провіант, що не псується. Чоловік розповідає: вони на власному досвіді знають, що таке війна, тому їхня організація - Спілка ветеранів війни в Афганістані – вже вчетверте збирає передачу землякам на Схід.

  Василь Якубчик розповів: "Ми вирішили передати тушене м'ясо, консерви і так дальше тому, що вони можуть зберігатися якийсь певний період без холодильника. Люди в любий час можуть перевести на інше місце, то коли є тушковане м’ясо, є консерви, є цукор, чай, то вони день-два можуть прожити, почекати, коли під’їдуть наші тили".

  Свій внесок зробили і прості мешканці Вінниччини. Зокрема, у Томашполі зібрали ліки.

  "У нашому районі немає жодного байдужого жителя до тої ситуації, яка зараз панує у нашій країні, і ми дуже з біллю і великою тривогою слідкуємо за цими подіями, і чим можемо – хочемо допомогти тим сміливим хлопцям, нашим воїнам, нашим міліціонерам з Вінниччини" – запевнила голова Томашпільської райради Лариса Нароган.

  Мешканці Тульчина збирали для вояків продуктові набори. Підготували 9 тонн продуктів та речей. Гуманітарний вантаж до Слов’янська місцеві самооборонівці зголосилися везти самотужки. Активіст Василь Марцинюк каже: "Ми виконаєм цю місію за покликом душі, за велінням серця. Ніхто нас не примушує. Ми готові зробити все, щоб полегшити долю наших військових на Сході".

  Найбільше вояки, які захищають східні кордони України, нині потребують питної води – кажуть вінницькі правоохоронці, які нещодавно повернулися із зони бойових дій. Проте й від іншої допомоги силовики не відмовляються.

  Кожний день виявляється, що потрібні речі, які в широкому вжиту не використовуються: дощовики, ліхтарики, які можуть заряджатися від акумулятора, розгрузки, спецодяг і взуття – розповідає чільник міліції Вінниччини Олег Школьний. Тобто, перелік речей, який туди поставляють з області – досить-таки широкий.

  Загалом, вінничани зібрали понад 50 тонн гуманітарного вантажу. Його вже відправили вантажівками. Проте на цьому обіцяють не зупинятися, і далі збирати допомогу для українських вояків.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниччина, 5 канал.
  Попередній матеріал
  У Слов’янську залишилось 7 тис. мешканців без води, струму і пального - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Українська церква скаржиться на переслідування в Криму і на Донбасі