На Вінниччині проводять перепис лелек [репортаж, відео]

  Перепис лелек роблять в селі Ялтушкові, що на Вінниччині. Місцевий учитель біології досліджує цих птахів майже 40 років. Своїм хобі - зумів заразити і односельців.

  Захоплення Анатолія Костогриза лелеками бере початок ще за часів колишнього СРСР. За дорученням Академії наук учитель почав кільцювати і вивчати цих птахів. Відтоді бусол став для Анатолія не лише роботою, а й справжнім захопленням.

  Анатолій Леонідович створив у селі орнітологічний гурток. Вчить доглядати за гніздами, і у разі потреби -за самими лелеками. До практичних досліджень орнітолог залучає лише відмінників та фізично сильних хлопців, адже, щоби дістатися гнізда, треба мати неабияку силу.

  Про зачудування Анатолія Леонідовича знає все село, тому не дивно, що односельці перейняли його захоплення цим птахом. У Євгени Доценко лелека жив п`ять років. Жінка каже, виходила птаха після того,як той випав із гнізда. Відтак, бусол став домашнім улюбленцем. Далеко не літав, харчувався з кухні та грався з дітьми.

  Жінка розповідає, лелеки вже немає близько 20 років. Але його гніздо досі міститься на подвір`ї господині. Сподівається, що колись у цьому гнізді знову почує клекіт лелеки.

  Юлія Миронова, Олександр Концевий, Вінничина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Генсек ООН: убивство бін Ладена є поворотним моментом у боротьбі із тероризмом
  Наступний матеріал
  Мешканці Кенії, Уганди та Судану привітали ліквідацію бін Ладена
  Теги:
  Loading...