Першою вакцинованою на Вінниччині стала лікарка Людмила Бойко
Першою вакцинованою на Вінниччині стала лікарка Людмила Бойко Вінницька ОДА

На Вінниччині перше щеплення від коронавірусу отримала лікарка з мобільної бригади

Читайте по-русски
Перші 14 вакцин отримали лікарі, які проводитимуть вакцинацію в області

Першою вакцинованою від COVID-19 у Вінницькій області стала лікарка Людмила Бойко, яка у складі мобільної бригади проводитиме щеплення в області. Про це повідомила прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

"14:38 – час першої вакцинації на Вінниччині. Знайомтесь, перша вакцинована вінничанка – лікарка Людмила Бойко. Сьогодні ж сама Людмила Миколаївна вакцинуватиме інших – вона з мобільної бригади – однієї із 20. Її бригада – жіноча", – розповів голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

За словами Бойко, яка є сімейним лікарем і працює завідувачкою амбулаторії у міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги №5, вакцинація є єдиним захистом проти інфекційних хвороб.

"Єдиним захистом від інфекційних хвороб завжди була вакцинація, тож якщо є наразі така можливість, то я вакцинуюся. Я одразу погодилась. Ми пройшли дводенний тренінг у Києві для мобільних бригад по вакцинації", – сказала лікарка.

Вона також зазначила, що вакцина британської розробки AstraZeneca була вироблена в Індії, але українські медики і раніше використовували вакцини індійського виробництва.

"Ми вже давно використовуємо в роботі вакцини індійського виробництва і, в принципі, задоволені", – додала вона.

Водночас Борзов зазначив, що в кабінеті щеплення Вінницького регіонального гепатологічного центру 24 лютого вакцинували 14 медичних працівників, які робитимуть щеплення проти коронавірусу в Вінницькій області.

Нагадаємо, перше щеплення від COVID-19 в Україні зробили лікарю-реаніматологу з Черкащини.

 

Попередній матеріал
На Донбасі вперше зафіксували російську радіолокаційну станцію 51У6 "Каста-2Е1"
Наступний матеріал
На окупований Донбас з Росії прибув мікроавтобус ритуальних послуг – ОБСЄ
Loading...