5.ua

На українсько-польському кордоні відбулись Європейські дні добросусідства

  На українсько-польському кордоні у районі сіл  Люблінського воєводства) з 7 по 10 серпня відсвяткували Європейські дні добросусідства. Їх організовують вже вшосте на кордоні України та Республіки Польща.
  Про це 11 серпня повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

  Як зазначено у повідомленні, у рамках Європейських днів добросусідства відбулося відкриття тимчасового пішохідно-велосипедного кордонного переходу Адамчуки-Збереже та пройшла V Міжнародна конференція "Наше Полісся, наш Буг".

  Керівник Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що докладе усіх зусиль, щоб двостороння співпраця Волинської області та Люблінського воєводства набула дійсно нового значення та стала запорукою успішної реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції.

  Воєвода Люблінського воєводства Войчєх Вільк у свою чергу повідомив, що влада Люблінщини бачить Волинську область своїм стратегічним партнером та продовжуватиме роботу у напрямку розвитку активного співробітництва, у тому числі будівництва нового пункту пропуску "Збереже-Адамчуки", що дасть змогу повніше використовувати існуючий рекреаційно-оздоровчий потенціал суміжних територій і сприятиме розвитку перспективного міжнародного екологічного туризму та відпочинку. Про роль ініціатив місцевих громад на польсько-українсько-білоруському прикордонні поінформувала керівник Секретаріату Єврорегіону "Буг" з польської сторони Галина Грабарчук.

  Люблінський воєвода та голова Волинської облдержадміністрації домовилися про зустріч, яка відбудеться у вересні в Любліні Республіки Польща.
  Попередній матеріал
  У боях на Донбасі загинуло вже 568 українськіх бійців
  Наступний матеріал
  Громадський рух "Чесно" пікетує комітети парламенту
  Loading...