На столичному вокзалі поліція вилучила сумнівну російську літературу та 100 кг "насваю"

Власники контрабандного товару за вантажем не з’явилися

Цієї ночі, 9 червня, на Центральному залізничному вокзалі співробітники поліції виявили вантаж із літературою російського виробництва. Мета її ввезення на територію столиці встановлюється. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у місті Київ.

"На станції Київ-Пасажирський під час планової зупинки потяга сполученням Москва – Кишинів двоє осіб відвантажували картонні коробки до автомобіля марки Mercedes-Benz. За оперативною інформацію, в коробках знаходилися контрабандні товари, тож правоохоронці перевірили їх вміст", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, під час огляду автомобіля працівники поліції виявили дитячі книжки та жіночі журнали, підготовлені та опубліковані видавництвом РФ. Серед цієї продукції були і газети сумнівного змісту. Друковані засоби масової інформації були ввезені на територію України нелегально з метою розповсюдження.

Зазначається, що дозволу на перевезення продукції у зловмисників не було. Власники контрабандного товару за вантажем не з’явилися. Правоохоронці продукцію вилучили та доставили до Солом’янського управління поліції для зберігання.

/
/
/
/

Як стало відомо, поліція також виявила картонні коробки із рослинною речовиною. Найімовірніше, це - "насвай" (нікотиновмісний продукт, що викликає психологічну залежність – 5.ua). Загальна вага вилученої речовини – близько 100 кг. 

Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів створив 20 мобільних груп для протидії контрабанді.

Попередній матеріал
Подробиці авіакатастрофи в РФ: Су-27 упав під час польоту на відкритті пам'ятника "авіаторам Росії"
Наступний матеріал
"Ми провели моніторинг цін" – Нацкомісія схвалила підвищення тарифів на воду і тепло

В Україні створять 20 мобільних груп для протидії контрабанді

У ДФС створить 20 мобільних груп для боротьби з контрабандою

Геннадій Москаль і надалі рішуче боротиметься з контрабандою – Президент