Геннадій Воробйов 5.ua

Помер генерал-полковник Воробйов, який відмовився виводити армію проти учасників Майдану – Бірюков

  Генерал-полковник Геннадій Воробйов приділяв велику увагу питанням проведення Антитерористичної операції

  Сьогодні, 11 лютого, ректор Національного університету оборони України, генерал-полковник Геннадій Воробйов раптово помер на робочому місці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Президента України з питань оборони Юрій Бірюков.

  "Сьогодні він провів нараду. Повернувся до кабінету. До свого робочого кабінету ректора Університету оборони України. І помер. Серце", - йдеться у повідомленні.

  Бірюков також відзначив, що Воробйов приділяв велику увагу питанням проведення Антитерористичної операції і провів багато часу на Донбасі. В коментарях до посту Бірюков підтвердив, що Геннадій Воробйов був тим, хто відмовився виводити армію проти Майдану. 

  Співчуття рідним та близьким Геннадія Воробйова висловив і Петро Порошенко. Президент назвав генерал-полковника видатним військовим діячем сучасної України. І подякував за гідну службу, витримку, мужність та чесність.

  Довідково: Від листопада 2009 року до січня 2014 року Воробйов обіймав посаду командувача Сухопутних військ Збройних сил України, потім був призначений першим заступником начальника Генштабу. У травні торік Геннадія Воробйова призначили виконувачем обов'язків ректора Університету національної оборони. На новій посаді його представив міністр оборони Степан Полторак. На Воробйова покладалися обов'язки оновити викладацький склад вишу, а також адаптувати систему військової освіти до нинішніх реалій, у яких перебувають Збройні сили України.

  Нагадаємо, напередодні помер народний депутат Верховної Ради.

  Попередній матеріал
  У Росії активізувалися вербувальні центри "добровольців" – речник Міноборони
  Наступний матеріал
  Російське командування наказало бойовикам посилити тиск на ОБСЄ – розвідка

  Помер чинний суддя Конституційного суду України

  Помер екс-заступник керівника штабу АТО Федічев

  Помер відомий український астроном Клим Чурюмов