Помер екс-заступник керівника штабу АТО Федічев

donbass.ua

За участь у АТО полковник ЗСУ свого часу був нагороджений орденом Данила Галицького та орденом Богдана Хмельницького III ступеня

Сьогодні, 26 жовтня, зранку помер колишній замісник керівника штабу АТО, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник ЗСУ Валентин Федічев. Про це повідомив екс-спікер штабу АТО Роман Туровець на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні пішов із життя Валентин Миколайович Федічев, патріот, справжній офіцер, чесний, принциповий, відвертий і рішучий. 2015-го він останнім виходив з Дебальцевого... Серце...
Вічна пам'ять!..", – йдеться в повідомленні.

Співчуття з приводу смерті українського офіцера вже висловив Петро Порошенко:

Протягом 2015 року Федічев займав посаду заступника керівника штабу АТО. Декілька разів саме він передавав зведення штабу АТО замість Андрія Лисенка або Олександра Мотузяника.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни був нагороджений орденом Данила Галицького (4 грудня 2014) та орденом Богдана Хмельницького III ступеня (27 червня 2015).

ПРОКОМЕНТУЙТЕ