На Рівненщині за фактом захворювання дітей у дитсадку розпочато кримінальне провадження

  За фактом службової недбалості посадових осіб одного із дитячих навчальних закладів у смт. Млинів Рівненської області, що призвела до захворювання вихованців та персоналу вказаного ДНЗ, Млинівською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 КК України.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служба прокуратури Рівненської області 25 грудня.

  Як стало відомо, у період з 18 по 24 грудня п.р. у вищезгадуваному закладі зареєстровано спалах кишкової інфекції серед дітей та персоналу дитячого садка. Серед хворих − 28 дітей та 7 дорослих. 18 особам (серед яких 11 малюків) встановлено діагноз – "сальмонельоз".

  Після надання хворим медичної допомоги більшість із них повернулися додому. Наразі залишаються госпіталізованими 7 дітей та стільки ж дорослих. Лікарі оцінюють стан хворих як задовільний. Загрози для їх життя немає.

  "Спеціалістами СЕС проведено комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Здійснено обстеження працівників та приміщень ДНЗ, відібрано проби харчових продуктів для бактеріологічних досліджень, які тривають. На даний час діяльність дитячого садка тимчасово призупинена", - повідомили у правоохоронному відомстві.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено проводити органам внутрішніх справ. А його хід контролює прокуратура. 

  Попередній матеріал
  Влада планує обміняти 225 терористів на 150 полонених військовослужбовців
  Наступний матеріал
  У Москві через сильний снігопад за годину сталося більше 500 ДТП

  Рівненська обласна бібліотека визнана найсучаснішою в Україні

  Рівненська міліція розслідує справу державної ваги – запуск кульки з портретом Януковича

  Прокуратура вимагає відсторонення судді, яка розглядала справу Тимошенко

  Діти зробити сотні паперових янголів для вінничан – учасників АТО