5.ua

Рівненська обласна бібліотека визнана найсучаснішою в Україні

  Рівненську обласну бібліотеку визнали найсучаснішою в країні. Про це повідомили у Рівненській облдержадміністрації 29 серпня.


  Згідно з повідомленням РівОДА, рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс  "Сучасна бібліотека", і це є е нагородою за прогресивність та інноваційну діяльність.

  Також зазначено, що у липні цього року у Києві відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою "Бібліоміст".  До кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадським сектором.

  "Цю відзнаку отримала саме Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Адже протягом п’яти років співпраці з Програмою "Бібліоміст" тут реалізували 12 проектів. Отримали грантів на понад 600 тисяч гривень на оснащення бібліотеки та впровадження безкоштовних послуг. До того ж, "Бібліоміст" передав Рівненській обласній бібліотеці 13 комп’ютерів, 16 електронних пристроїв (принтери, сканери, планшетні комп’ютери, інтерактивна дошка). 37 бібліотекарів підвищили свій кваліфікаційний рівень", - зазначили у Рівненський ОДА.
  Попередній матеріал
  Путін: Росія продовжить нарощувати ядерний потенціал
  Наступний матеріал
  МЗС РФ заявляє, що у Києві затримали співробітників російського посольства
  Теги:
  Loading...