На Рівненщині проходять бойові злагодження різних видів військ

На Рівненщині проходить заняття з порядку організації бригадних тактичних навчань у Збройних Силах України

Бойове злагодження усіх родів військ проводять армійці оперативного командування "Захід" на Рівненщині. За їхніми діями на полігоні стежать сотня офіцерів з оперативних командувань "Південь", "Північ" та "Схід". Вони переймають досвід своїх побратимів. Бо наступного місяця командування Збройних Сил планує провести майже десяток аналогічних навчань на восьми військових полігонах України.

За легендою навчань - бронетехніка-амфібія непомітно для ворога долає водну перешкоду. Однією з військових машин керує командир підрозділу Сергій Корсун. Попри бойовий досвід, здобутий на Сході країни, військовий вважає необхідними щоденні військові тренування.

"Кожен командир, особливо, піхотного підрозділу, повинен керувати як авіацією, так і танкістами, різними родами військ. Тобто, самі навчання проводяться для взаємодії родів військ, щоб виробити єдину систему управління підрозділами", - говорить Сергій Корсун.

У вишколі бере участь і рота танкіста Михайла Голінея. Армієць каже, половина його побратимів - новачки у військові справі, решта - фронтовики. Протягом місяця тренуються спільно.

"Є молоді хлопці, ми їм допомагаємо повністю в навчанні, моральній, психологічній підтримці. Тому що там нікому не легко, там треба бути психологічно витривалим", - зазначив військовослужбовець ЗСУ Олександр Яценко.

За бойовим злагодженням підрозділів оперативного командування "Захід" спостерігають сотня офіцерів з інших оперативних командувань "Південь", "Північ" та "Схід". Набираються досвіду, щоб влаштувати такі ж вишколи на своїх полігонах.

За час проведення АТО на рівненському полігоні пройшли військовий вишкіл кілька тисяч  військовослужбовців. Більшість із них - просто з полігону вирушили на Схід. Понад вісімсот - повернулися з бойовими нагородами.

Володимир Струс, Людмила Васюха, Назар Мідріган, Рівненська обл. "5 канал"

Попередній матеріал
Бойовики обстріляли з гранатометів українські контрольні пости "Мар'їнка" та "Шахта Родіна"
Наступний матеріал
У Києві відбувся 8-й чемпіонат із рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями

На Дніпропетровщині провели спільні навчання ЗСУ та Нацполіція

Українські військові моряки повернулись з навчань у Румунії