У Києві відбувся 8-й чемпіонат із рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями

Спінінг у подарунок отримав і рибалка, який не впіймав жодної риби

У Києві відбувся восьмий чемпіонат із рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями. Рибалили на Жуковому острові з берега на поплавочну вудку. Участь у змаганнях взяли як затяті рибалки, так і новачки. У кого улов найбільший дізнавалася корреспондент "5 каналу" Світлана Рябошапка.

Перед стартовим свистоком коротка інструкція і підгодовування. Заманюють рибу хто як уміє. Аж от і стартовий свисток. Двогодинна риболовля розпочинається . Не минуло і хвилини, як уже перший улов.

Це вже восьмий чемпіонат з рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями. Цьогоріч участь беруть 15 рибалок. Боротьба у розпалі.

Серед учасників чемпіонату і торішній переможець. Сподівається на найбільший улов і нині. Рибалить на ретро-вудочку.

"Вудочку я сьогодні взяв ту, що я купляв у 80-х роках. Спорттовари на вулиці Зодчих були колись. Увечері займали чергу, щоб уранці заскочити і схватить вудочку. От тоді дві вудки я і схопив. Оце я їх зайшов і думаю, треба ж юність свою згадати", –  каже Сергій Качельніков.

Пильнує за учасниками суддя. Каже, тут усе серйозно, справжній риболовний спорт. Володимир Свириденко суддя національної категорії з риболовного спорту  каже: "Це люди хоч і з обмеженими можливостями, але вони такі ж спортсмени як і усі. І цей турнір перед параолімпіадою є важливим. Тут люди змагаються на повну потужність своїх сил і вміння".

Однак, не лише спорт. Організатори чемпіонату переконують: такі змагання допомагають фізичній реабілітації та психологічній адаптації людей з обмеженими можливостями.

 Тим часом, дві години відведені на змагання, минули. Час зважувати улов. А далі урочисте вручення медалей. А переможцям - статуетки, солодощі та подарунки. Стимул є і у рибалки, що посів останнє місце, не упіймавши жодної рибки. Йому подарували спінінг.

Світлана Рябошапка, Кирило Іванов, "5 канал"

Попередній матеріал
На Рівненщині проходять бойові злагодження різних видів військ
Наступний матеріал
На Львівщині військові США передали українським бійцям п'ять броньованих реанімобілів

На Тайвані під час військових навчань ракетою вбили рибалку

У Києві рибалка витягнув гранату із Дніпра

У США рибалка вполював величезну білу акулу

На нардепа-радикала Рибалку вчинили замах

Керченські рибалки невдоволені скороченям видобутку риби на 90%

5 канал - трансляція наживо