Шкарлет
Шкарлет фото Лівий берег

На плагіаті спіймали членів комісії, яка не виявила плагіату в наукових роботах Шкарлета

  Читайте по-русски
  У докторській дисертації голови комісії знайшли 70 сторінок плагіату

  У членів Комісії з академічної доброчесності Національного університету "Чернігівська політехніка", яка заперечила наявність плагіату в роботах колишнього ректора навчального закладу, а нині міністра освіти Сергія Шкарлета, також знайшли плагіат. Про це йдеться в дослідженні на сайті "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях", повідомляє УНІАН.

  Так, у докторській дисертації голови комісії Вікторії Маргасової "Стратегія забезпечення стійкості економіки України до загроз економічній безпеці" знайшли текстові запозичення без належних посилань, синоніми та перефразування загалом на 70 сторінках.

  Своєю чергою в дисертації іншого члена комісії – Аліни Пінчук, доцента і директора Навчально-наукового інституту економіки університету, виявили підозрілі та свідомо фальшиві публікації, а також численний перехресний академічний плагіат.

  На думку вчених, Аліна Пінчук у дисертації за 2020 рік "Стратегія забезпечення сталого розвитку сільського господарства в умовах діджиталізації економіки України" присвоїла текст, зокрема, з дисертації викладачки цього ж університету Тетяни Шестаковської.

  Одночасно в дисертації Шестаковської використані фрагменти раніше написаної Аліною Пінчук статті.

  Нагадаємо, 23 грудня голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що парламент не буде переголосовувати призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки, попри акції протесту і доведений плагіат у його науковій роботі.

  Попередній матеріал
  МОЗ планує почати проводити трансплантацію кінцівок в Україні – Степанов
  Наступний матеріал
  Ліфти на 8 станцій: у Києві хочуть побудувати канатну дорогу через Дніпро
  Loading...