На Пейзажній алеї відсвяткували річницю відкриття парку [відео]

  З оркестром, піснями і декламуванням віршів відсвяткували кияни та гості міста річницю відкриття ландшафтного парку на Пейзажній алеї. Це унікальна зелена зона, яка виникла на місці будівельного майданчика. Міністерство закордонних справ планувало звести там багатоповерхівку, але громада була проти. Тепер на Пейзажці - зона відпочинку.

  Янголи, тигри, що літають, та ціла скульптурна композиція з казки Льюїса Керрола Аліса в країні див - з`явилися нещодавно на Пейзажній алеї. Це подарунок парку на його першу річницю. Щоби встигнути вчасно, будівельники працювали понаднормово.

  Мешканці Володимирської вулиці та провулку Десятинного уважають ландшафтний парк своєю перемогою. Торік восени на місці скульптур котів, гав, яскравих фонтанів мали побудувати відомчий будинок Міністерства закордонних справ. Кияни протестували проти забудови. А на її місці з`явився парк. Він досі не має офіційного статусу. Щоб захистити територію від можливих зазіхань, люди збирають підписи небайдужих.

  Автор усіх скульптур на Пейзажній алеї - Костянтин Скретуцький. Він уважає парк своїм найуспішнішим проектом і не вірить, що його можуть знести.

  На честь річниці французький культурний центр подарував парку скульптуру маленького принца.

  Ландшафтний парк на Пейзажній алеї - одне з найяскравіших місць в Києві, - діляться враженнями - гості свята. 

  Перетворення на Пейзажній тільки-но починаються, кажуть організатори свята. Костянтин Скретуцький до весни обіцяє створити скульптуру Аліси з країни див. 

  Дар`я Безродна, Віктор Снєжко, 5 канал  

  Попередній матеріал
  Стартував форум АТЕС
  Наступний матеріал
  Напад на українку у Мілані
  Теги: