земля для бійців АТО 5.ua

На Одещині 17 ветеранів АТО отримали земельні ділянки

Частина бійців не змогли приїхати на церемонію передачі землі, адже й досі боронять країну на Сході

На Одещині земельні ділянки отримали 17 військових, що брали участь у боях на сході. Процедура оформлення документів і виділення землі тривала майже півроку. Тепер власники можуть облаштувати ділянку для власного користування, або ж здати в оренду.

Родина Стиценків приїхала подивитися на власну ділянку. На полі їм уже офіційно належать 2 гектари. Богдан – ветеран АТО, служив у 128-й гірсько-піхотній бригаді. Захищав країну поблизу Широкиного. Після демобілізації повернуся на Одещину і мріє зайнятися власним господарство.

"Є намітки, які вже в найближчий рік-два вже будемо впроваджувати. Може, якийсь горіх посаджу або щось ще. Будемо розвивати, земля пустувати не буде однозначно. Продавати її – категорично ні. Її більше не стає", – розповів Богдан Стиценко.

Разом зі Стиценками право на землю отримали ще 16 ветеранів війни на Сході. Одні хочуть здавати територію в оренду, інші – самостійно обробляти. Кажуть, що земля дуже родюча. "Обробляти, садити, займатися землею. Все, що у нас, як то кажуть, росте на ній, що не посади… Головне, що є папірець на руках, що вона наша. А там вже придумаємо", – радо зазначив демобілізований боєць ЗСУ Олександр Горбатенко.

На оформлення права власності бійцям знадобилось майже півроку. У сільській раді кажуть, землі вистачить усім, головне – зібрати необхідні документи.

"У нас ще багато АТОшників, які потребують, якщо не буде – в нас ще 13 гектарів зарезервовано землі запасу… Таким чином у нас буде збільшуватись населення, будуть більше приділяти увагу сільський місцевості", – пояснив сільський голова Сербки Павло Петльоха.

Частина бійців не змогли приїхати на церемонію передачі землі. Адже й досі боронять країну на Сході. Замість них ділянки отримували родичі. До кінця року право на землю мають отримати ще п'ятеро бійців.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Прес-конференція щодо третьої річниці поїздки Автомайдану до Межигір'я – трансляція завершена
Наступний матеріал
Падіння російського Ту-154: завершено основний етап операції на місці авіакатастрофи, знайдено 19 тіл
Теги:
Loading...
З квітня ЗСУ переходять на нову систему харчування

З квітня ЗСУ переходять на нову систему харчування

Дейнега розповів про проблему із розмитненням джипів для армії

Дейнега розповів про проблему із розмитненням джипів для армії

"За Чай.com": Радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі "5 каналу"

"За Чай.com": Радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі "5 каналу"

На передовій є проблеми з евакуаційним транспортом – волонтер

На передовій є проблеми з евакуаційним транспортом – волонтер