5.ua

На Миколаївщині тривають бойові навчання українських пілотів

  На військовому аеродромі "Кульбакіно", що у Миколаєві, добігають кінця збори Повітряних сил української армії. Пілоти відпрацьовували стрільби по повітряних й наземних цілях.


  На навчання прибули льотні екіпажі з Василькова, Миргорода, Івано-Франківська і Старокостянтинова. За останні роки ці авіаційні збори – наймасштабніші. На миколаївському аеродромі "Кульбакіно" зібралися майже всі бойові пілоти з повітряних підрозділів України. Відпрацьовують польоти у складних метеоумовах, навчаються взаємодіяти між різними родами авіації. Проте основне завдання цих навчань – тренування зі знищення наземних цілей.

  Це новий вид підготовки для винищувальної авіації, але її треба опанувати для того, щоб в будь-яку хвилину підтримати штурмову авіацію, бомбардувальну, для нанесення авіаційних ударів по наземних об’єктах – каже заступник начальника авіації Командування повітряних ЗС України Ігор Черепенько.

  На зборах використовували весь арсенал ракет, гармат та бомб, який стоїть на озброєнні авіації. Пілотів вчать переключатися з одного виду роботи на інший. Складність в тому, що збільшується кількість і номенклатура боєприпасів, у кожного з яких є своя особливість застосування.

  Готують літаки до польотів 170 техніків. Вони також приїхали з різних авіаційних баз. Уже незабаром пілоти розлетяться на місця дислокації. Кажуть: якщо країна покличе – зможуть її захищати.

  Оксана Сегень, Владислав Гнатенко, Миколаїв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кравчук пропонує Верховній Раді саморозпуститись
  Наступний матеріал
  Влада зараз повністю контролює сім районів на Донеччині