Фото ru.tsn.ua

Влада зараз повністю контролює сім районів на Донеччині

  Сім районів Донецької області взято під військовий контроль проукраїнськими військовими формуваннями.

  Про це 21 травня повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

  У Добропіллі, Добропільському, Олександрівському, Великоновосілківському районах спецбатальйон "Донбас" повністю взяли під контроль адмінбудівлі та прилеглу територію.

  У Великоновоселківському, Волноваському, Мар'їнському та Старобешівському районах військовослужбовці Національної гвардії облаштовують блокпости та патрулюють територію. Загалом повідомляється, що у проведенні антитерористичної операції спостерігається тимчасове затишшя.

  У Слов'янську та Слов'янському районі в результаті військових дій було пошкоджено приватні будинки, заклади освіти, газо - і водопроводи, електричні мережі. У місті фіксуються випадки мародерства. Підтримка населенням представників ДНР трохи ослабла.

  У Краматорську ситуація відносно спокійна. Напруга вносить припинення державного фінансування соціальних виплат.

  Представниками влади проводиться планомірна робота по стабілізації ситуації.

  В Єнакієвому металурги і коксохіміки допомагають міліції патрулювати місто. Діяльність народних дружин регламентується Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Керівництво підприємств готове надавати допомогу місцевим органам правопорядку.

  У Красному Лимані керівництво міста провело зустріч з представниками ДНР, де були досягнуті певні домовленості щодо розблокування будівлі виконкому міськради, прибирання барикад та нормалізації життєдіяльності міста.

  У регіоні активізована робота місцевих органів влади з підготовки до виборів Президента України.

  У Великоновоселківському, Добропільському, Олександрівському та Червоноармійському районах області на виборах Президента виборчі дільниці охоронятиме спецбатальйон "Донбас".

  Паралельно з виборами Президента України у 19 населених пунктах області заплановано проведення місцевих виборів. У містах та районах області, в яких місцеві органи влади повністю контролюються ДНР, проведення голосування знаходиться на межі зриву в Краматорську, Красному Лимані (пос.Ямпольский), Сніжному, Амвросіївському (сел. Войковський) та Костянтинівському (Новополтавська, Иванопольська, Предтечинська сільські ради) районах.

  Напруженою на сьогоднішній день залишається ситуація у Донецьку, Горлівці, Дзержинську, Костянтинівці, Краматорську, Красному Лимані, Маріуполі, Сніжному, Слов'янську, і Олександрівському, Великоновосілківському, Червоноармійському, Слов'янському районах.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині тривають бойові навчання українських пілотів
  Наступний матеріал
  Православна церква призначила Нацгвардійцям капелана та подарувала мікроавтобус
  Теги:
  Loading...