На "Міс Всесвіт" від України поїде 22-річна одеситка [відео]

  Найвродливішу дівчину України обирали у Києві. Такою стала 22-річна Олеся Стефанко з Одеси. Вона й представлятиме Україну на конкурсі Міс Всесвіт наступного року.

  На конкурсі краси усе має бути гарне та вишукане. А оскільки невдовзі новорічні свята - то змагання провели у стилі зимової казки. Гостей традиційно зустрічала червона доріжка, мистецький арсенал прикрасили крижаними скульптурами, а святкову залу зробили білосніжною. Перший вихід дівчат також тематичний. В образі сучасних снігурок учасниці з"явилися перед журі.

  А судді - самі знаменитості. Наймолодша перша ракетка світу - Кароліна Возняцьки, британська співачка Sonique, чемпіон світу з боксу Костя Цзю. Останній уперше взявся судити конкурс краси, тому помітно нервує.

  Нервує і переможниця "Міс-Україна Всесвіт 2010" Анна Пославська. Їй шкода розлучатися і з титулом, і з короною, однак на свою наступницю Анна покладає великі сподівання. Якщо Пославська змогла увійти до п`ятірки найвродливіших дівчат світу, то переможниця цього конкурсу має перевершити її результат.

  А на головній сцені тим часом найочікуваніший вихід конкурсанток - у купальниках.

  Саме після нього журі має визначитися з п`ятіркою фіналісток. У залі з нетерпінням чекають на вердикт.  Хоча чимало гостей досить скептично ставляться до подібних конкурсів.

  У перервах між виходами дівчат гостей розважають зірки вітчизняні та світові.

  Найголовніше випробування для фіналісток - інтелектуальний конкурс. Питання складні - і про відпочинок, і про доброчинність, і про скандальний сайт "WikiLeaks".

  І ось головна мить - оголошення переможниці. Одеситка Олеся Стефанко отримала корону, численні подарунки та прово представляти Україну на ювілейному шістдесятому конкурсі Міс Всесвіт 2010.

  Олена Халік та Віктор Сніжко, 5 канал 


  Попередній матеріал
  Буревій в Ізраїлі: висота хвиль у морі - 9 метрів
  Наступний матеріал
  Фестиваль людей з обмеженими можливостями відбувся у Києві [відео]
  Теги: