"На межі": адвокат Сенцова розповів про стан політв'язня

Український режисер голодує вже три тижні

Незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов після оголошення безстрокового голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Кремля перебуває на межі, його стан стрімко погіршується.

Про це на прес-конференції в Києві повідомила адвокат Ольга Дінзе, яка представляла інтереси Сенцова на стадії судового процесу в Росії, інформує УНІАН.

"Сенцов продовжує голодування, яке вже становить три тижні. Дмитро Дінзе, який є його адвокатом у кримінальній справі, зараз знаходиться в Лабитнангі", – сказала вона.

"Стан здоров'я Сенцова на даний час залишає бажати кращого. Як пояснив адвокат Дмитро Дінзе, він (Сенцов – 5.UA) зараз перебуває на межі, його порівняно недавно обстежили в цивільній лікарні, його спеціально вивозили до цивільної лікарні, що є великою рідкістю для колонії. Його обстежували - стан здоров'я погіршується через голодовку", – повідомила Дінзе.

За її словами, якщо стан здоров'я Сенцова й надалі погіршуватиметься, швидше за все, лікарі вирішать про його примусово годувати, "оскільки вони не можуть йому дозволити померти в колонії".

Нагадаємо, Сенцов оголосив голодування 14 травня. Він вимагає звільнити всіх 64 українських політв'язнів на території Росії. А 31 травня до голодування долучився і політв'язень Олександр Кольченко.

Дивіться також документальний фільм "Процес" про обставини справи Олега Сенцова:

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – відео
Наступний матеріал
"Де заяви?": Геращенко закликала світову спільноту вимагати звільнення бранців Кремля

Держдеп США відреагував на вимогу Сенцова звільнити всіх українських політв'язнів

Сенцову надають підтримувальну терапію під час голодування – адвокат

Підримка Сенцова: фігурант "справи 26 березня" оголосив голодування

"Хвилююся за його здоров'я": депутат ПАРЄ закликав негайно звільнити Сенцова

МЗС не виключає: Сенцова можуть обміняти на заґратованого керівника "РИА Новости Украина"

За понад тиждень голодування Сенцова жоден політик навіть не подзвонив – сестра