На Майдані Незалежності стартував загальноукраїнський збір підписів за Угоду про асоціацію з ЄС

  На Майдані Незалежності стартував загальноукраїнський збір підписів за Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Нині там встановили зо три десятки наметів жовтого кольору, в яких працюватимуть активісти.

   

  Вже завтра намети роз'їдуться по всій Україні, де майже місяць відбуватиметься збір підписів. Що далі робитимуть з автографами українців - організатори ще не знають. Вони готові передати їх Президенту, який може узяти з собою до Вільнюса. А в майбутньому результати збору підписів можуть стати фундаментом для проведення в Україні референдуму за вступ до Євросоюзу. Скільки підписів планують назбирати - організатори не загадують.

  Сергій Бондарчук, Координатор Робочої групи Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього»: «Наше завдання використати цей час для того, щоб максимально зробити все, щоб вільнюський саміт був успішним і наша громадська підтримка, наша громадська активність буде говорити про те щоб звертатися до людей бачите оці жовті палатки не проходьте повз них тому що тут в цих палатках ви обираєте своє майбутнє. Залишитеся на 2 хвилини поставте свій підпис. Це підпис за ваше світле майбутнє у світлому  житті».    

  Попередній матеріал
  Нове приміщення Інституту епідеміології та інфекційних хвороб заселили перші пацієнти [відео]
  Наступний матеріал
  Через Бабине літо за новим графіком працюватимуть котельні в Києві