На Львівщині створили живий ланцюг: мітингують проти нового сміттєзвалища

Місцеві мешканці наголошують, що не допустять "других Грибовичів"

Живий ланцюг уздовж траси Львів-Стрий утворили мешканці села Добряни, що розташоване за 20 км від Львова. Вони виступали проти потенційного сміттєзвалища поблизу села.

На протест зібралися близько півсотні селян. Вони занепокоєні тим, що поблизу села планується виділити ділянку під нове звалище, куди возитимуть сміття замість Грибовичів.

Натомість, міська влада заспокоює населення. Вони переконують, що цю місцевість справді розглядали, але територія не підійшла під новий полігон, та й транспортувати відходи через кілька населених пунктів заборонено.

"Жодних підстав, жодних рішень, що буде на території громади реалізовуватися якийсь проект без відома, без рішення громади – немає", – заявив радник міського голови Львова Сергій Кіраль.

Разом із тим, місцеві мешканці наголошують: "Ми хочемо, щоб наші діти та внуки жили на чистій землі. Других Грибовичів" ми не допустимо. Перекриємо трасу і будемо стояти".

Нагадаємо, у Житомирі кілька десятків активістів перекрили дорогу до міського сміттєзвалища і не пропускають туди вантажівки зі Львова. 

Як повідомляв 5.ua, 30 травня четверо рятувальників оглядали Грибовицьке сміттєзвалище на Львівщині. Перевіряли, чи не виникло займання на території. В одну мить тисячі тонн сміття лавиною обвалилися на людей.

Нагадаємо, 31 травня під завалами знайшли трьох людей. Їхні тіла були на глибині близько шести метрів

Попередній матеріал
Міністр юстиції: Що сказала Європа про українську судову реформу поза камерами
Наступний матеріал
Російські легкоатлети не поїдуть в Ріо на Олімпійські ігри

Пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі нарешті ліквідовано

Порошенко доручив особисто доповідати йому про гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі

Авіація ДСНС добилась обвалу палаючої гори сміття на Грибовицькому звалищі

Для гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі залучать авіацію ДСНС