На Луганщині в пересувному зоопарку гинуть тварини (РОЗШИРЕНО)

  Два десятки хижаків опинилися у голодній пастці через митну тяганину на російсько-українському кордоні. Митники кажуть - нерозторопний власник ніяк не може оформити документи на ввезення, Натомість сам підприємець заявляє - митарі вимагають у нього хабара.
  Уже три місяці жителі прикордонного Краснодона слухають як ревуть голодні леви, вовки та ведміді – загалом два десятки хижаків. Затриманий звіренець нині поселився на автовокзалі посеред міста.

  Три роки зоопарк гастролював Росією, коли ж став повертатися, виявилося - він оформлений як російський. Власник сплачувати додаткові збори відмовляється. Посилається на те, що всі утриманці – вихідці з українських звіринців. Нині термін тимчасового перебування зоопарку в Україні закінчився, однак документи на ввезення тварин власник до цього часу не оформив.

  Щодня два десятки тварин вимагають чимало корму – лише м`яса хижакам потрібно більше ніж 50 кілограмів. Виживати тваринам допомогають мешканці міста. Вони збираються та привозять харчі. Однак тяганини з оформленням уже не пережили верблюд, кілька мавп та лев.

  Сам власник своїх вихованців покинув. Щоправда, перед цим пояснив - митники вимагають у нього хабара. А відтак він їде шукати гроші. Якщо не знайде - вимагатиме дозволу на відстріл звірів, щоби ті не гинули з голоду.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.06Мб)
  Попередній матеріал
  Вибух у Шрі-Ланці: 12 людей загинули
  Наступний матеріал
  В Естонії рік тому перенесли пам`ятник радянському воїнові-визволителеві
  Теги:
  Loading...