5.ua

На Луганщині створюються загони прикордонної самооборони

  У зв’язку із останніми тривожними подіями, які мали місце на ділянці відповідальності Луганського прикордонного загону, спілкою ветеранів Прикордонних військ та небайдужих мешканців Луганщини висловлено ініціативу про створення загонів прикордонної самооборони. Про це 9 травня повідомляє прес-служба прикордонного відомства (ДПСУ).


  Як зазначили у ДПСУ, головним завданням таких громадських підрозділів стане допомога прикордонникам під час виконання ними завдань з охорони кордону та підтримка у разі збройного нападу на пункти пропуску.

  "У разі спроб перешкоджати діяльності прикордонників, буде обмежуватися рух через пункти пропуску, аж до повного їх закриття, і найголовніше – знижуватиметься рівень безпеки учасників міжнародного руху. … Так, на даний час в пункті пропуску "Ізварине" (де прикордонники 8 травня прийняли бій з терористами – Ред.)  оформлення громадян здійснюється лише в пішому порядку і повноцінне відновлення руху можливе лише після повного усунення наслідків учорашнього нападу", - підкреслили у прес-службі ДПСУ.

   Державна прикордонна служба повідомляє, що буде докладати максимум зусиль задля забезпечення збереження майна держави, недоторканності кордону та безпеки учасників руху і оцінює громадську ініціативу з цього приводу як вчасну та доречну.

  "На даний час робота активістів зосереджена на створені блок-постів перед пунктами пропуску для надійного захисту кордону в межах Луганської області. Такі громадські об’єднання планується вже найближчим часом створити в Красній Талівці, Міловому, Біловодську та  Краснодоні. Сподіваємось, що і в інших прикордонних областях підхоплять ініціативу Луганчан", - підсумували у ДПСУ.
  Попередній матеріал
  Франція засудила сепаратистський "референдум" на Сході України
  Наступний матеріал
  Порошенко провів перемовини з президентом Польщі