5.ua

Порошенко провів перемовини з президентом Польщі

  Співробітництво з Польщею після президентських виборів в Україні обговорив позафракційний депутат Петро Порошенко з чільником цієї країни, Броніславом Коморовським.


  Депутат, зокрема, сподівається на допомогу Євросоюзу у подоланні безробіття на Сході України, адже переконаний, що саме відсутність роботи є однією з головних причин протестів. Говорили політики і про президентські вибори 25 травня. За словами Порошенка, Польща, Євросоюз і весь світ наголошують на вільному волевиявленні громадян.

  Натомість, у Варшаві вважають неприйнятним оголошення незаконних референдумів і переконані, що це заважає стабілізації ситуації в країні. Ще однією темою розмови з Броніславом Коморовським, за словами депутата, стало співробітництво двох країн у питанні децентралізації влади в Україні.

  Також Петро Порошенко повідомив: польські експерти опрацюють концепцію децентралізації влади в Україні, візьмуть участь в оцінці змін до Конституції, які готують вітчизняні фахівці з цього приводу. Це, на думку депутата, серйозно прискорить і удосконалить процес децентралізації влади в Україні.
  Попередній матеріал
  На Луганщині створюються загони прикордонної самооборони
  Наступний матеріал
  МЗС висловило рішучий протест через візит Путіна до Криму