На Луганщині масово відключають тепло, воду й газ (РЕПОРТАЖ)

  Батогом без пряника розправляються на Луганщині зі злісними неплатниками. У цій східноукраїнській області почали вимикати в будинках газ, воду та струм за борги. Без усіх зручностей опинилися тисячі людей. Уже потрапили під гарячу руку обласної влади мешканці Луганска, Красного Луча, Брянки та Краснодону.
  В остраху перед холодом, темнотою і спрагою Надія Олексієва живе кілька тижнів. У Луганську почали масово обмежувати комунальні послуги боржникам. Відрізають геть усе: воду, електрику, газ. Будинок жінки має всі показники за боргами, щоби стати наступним. Але якщо оплачувати комірне повністю, жінка каже, пенсії ледь вистачить.

  Надія Олексієва: "Очень много у нас тут долгов есть и по 20 тысяч.Очень дорого у меня квартира без субсидии 380 платить надо, а пенсия – 670 минус 380. Боимся отключения, очень боимся".

  Усього за кілька днів комунальники встигли відрізати сімсот боржників. У понад тисячі осель вже немає електрики, а шістсот бюджетних організацій залишилися без газу. Масовану атаку на неплатників комунальники пояснюють тим, що з нинішніми боргами область не отримає блакитного палива на опалювальний сезон. Про це вже попередив "Газ України".

  Сергій Махуренко, начальник управління ЖКГ Луганської облдержадміністрації: "Не заключаються сегодня договора на поставку газа. Мы рекомендуем претензионную работу с должниками за ЖКХ".

  Теплокомуненерго так захопилося розрахунками за газ, що забуло заплатити за світло. І комунальникам його відрізали. Отже тепер і котельні простоюють - нема електрики. Кипить робота лише у бригад, що відключаюють боржників - вони працюють без вихідних та відпусток.

  Олександр Ткаченко, заступник міського голови: "Население должно более 90 млн и соответственно - мы должны более 60 млн поставляющим компаниям, нам надо вот найти ещё 58 млн".

  Комунальники продовжують затягувати крани, коли зупиняться - не знають. В обласному управлінні житлово-комунального господарства розраховують, що так буде до початку опалювального сезону. За той час розраховуюють зібрати гроші, такі необхідні, щоб домовитися з постачальниками енергоресурсів.

  Максим Сисоєнко, Віктор прокопенко, Луганськ, 5 канал
  Попередній матеріал
  Шостий день у полоні піратів перебуває екіпаж судна "Фаїна" (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  ПАРЄ підтвердила повноваження Росії
  Теги:
  Loading...