На Київщині пораненим бійцям батальйону "Миротворець" вручили ключі від квартир

  Пораненим бійцям батальйону МВС особливого призначення "Миротворець" сьогодні вручали ключі від квартир, що їх купили хлопцям з міністерських фондів МВС.


  Про це на сайті міністерства внутрішніх справ повідомелно 20 жовтня.

  Як зазначено у повідомленні, ключі від 26 квартир бійцям урочисто було вручено головою Верховної Ради Олександром Турчиновим та главою МВС Арсеном Аваковим.

  Урочистості відбулись на території навчального центру Національної академії внутрішніх справ в с. Віта Поштова, на Київщині.

  За словами Олександра Турчинова, назва батальйону говорить сама за себе. Бійці цього батальйону були готові покласти своє здоров'я і життя за мир і територіальну цілісність нашої держави, за європейський вибір народу України.

  "Ми маємо можливість дати ключі від квартир саме пораненим героям, які своєю кров'ю покрили землю України для того, щоб звільнити її від ворогів", - сказав Олександр Турчинов.

  "Крім цих 26-ти (ключів від квартир – Ред.)  плюс ще шість отримають хлопці, які повернуться з лікування з-за кордону трохи пізніше. Це перший крок нашої програми, забезпечення побуту воїнів, які б'ються за Україну", - зазначив під час урочистостей Арсен Аваков.

  Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.
  PM31image001

  PM315image011

  PM585image008
  10636517 718246228265486 8396893150553739071 o  Попередній матеріал
  СБУ викрила розгалужену мережу російських терористів - подробиці
  Наступний матеріал
  КМДА заявила про початок опалювального сезону в столиці