unian.ua

На Красній площі у Москві відбудуться ті ж процеси, що і українському Майдані – Луценко

  За словами Генпрокурора, "кордон свободи" рухатиметься на схід

  Генпрокурор Юрій Луценко впевнений, що настане час, коли на Красній площі у Москві відбудуться ті ж самі процеси, що й на Майдані Незалежності в Києві. Про це він сказав під час засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ у Києві, пише УНІАН.

  "Для нас важлива не стільки навіть фінансова підтримка, хоча ми за неї дякуємо, не стільки навіть дипломатична підтримка – ми за неї дуже дякуємо. Я маю на увазі санкції щодо агресора тощо. Нам дуже важливо відчувати сигнал взаєморозуміння, спільної культури, приналежності до єдиної цілі – рухати простір свободи і демократії на схід", – сказав Луценко.

  Генпрокурор також наголосив, що колись "кордон свободи" стояв у візуально розділеному стіною Берліні. "Потім цей кордон перемістився на Віслу – в столицю Польщі. Потім він стояв по Дніпру – у місті Києві, Україна була розділена. Сьогодні він стоїть на нашому східному кордоні. І я абсолютно переконаний, що всі, хто тут молодший, і хто навіть старший, ми ще всі побачимо, що кордон свободи рухається на схід", – зазначив генпрокурор.

  Луценко заявив, що боротьба з корупцією є "чи не найбільш показовим методом змінити цей старий радянський корумпований простір". "Те, що я роблю в себе, те, що ми робимо спільно з європейськими колегами, дає прекрасний приклад тим, хто знаходиться ще по ту сторону стіни", – сказав він.

  Генпрокурор висловив упевненість, що "прийде час, коли на Красній площі у Москві ми побачимо ті самі процеси, які бачили на українському Майдані". "У той момент, коли Україна буде жити краще, ніж Росія, Росія почне розширяти простір свободи на своїй території", – додав Луценко.

  Як повідомляв 5.ua, представник Росії втік з засідання Радбезу ООН після звинувачень у лицемірстві й цинізмі

  Попередній матеріал
  Петренко розповів про найбільш фундаментальну реформу Мін'юсту
  Наступний матеріал
  Порошенко планує зустрітися з кандидатами на посаду президента США – Макеєв

  Джемілєв розповів, як Кремль намагався його "завербувати"

  Кравчук: "Якщо Кремль вирішить підкорити собі Україну – це буде останній день життя Росії"

  У Пентагоні заявили, що Кремль повинен допустити спостерігачів на військові навчання в окупованому Криму

  Колишнього охоронця Путіна обрали губернатором Тульської області

  Путін хоче відродити КДБ – ЗМІ

  Окупований Крим залишився без мобільного інтернету, через Путіна