5.ua

На Хмельниччині з резервістів і новобранців роблять бойових пілотів

  Радіолокаційна апаратура, прилади системи орієнтації та навігації – саме з цієї зали здійснюється управління польотами. За диспетчерським пультом резервіст – підполковник Валерій Шевченко. Каже, зі Збройних сил звільнився чотири роки тому. Нині ж набутий за часи служби досвід знову стає у пригоді.

  Ключове завдання, поставлене командирам – у стислий термін сформувати бойові підрозділи військової авіації. За два тижні навчань пілоти здійснили майже триста вильотів. Льотчик Олексій Коваленко зізнається: інтенсивні польоти допомагають підвищити рівень майстерності – бо раніше літали раз чи два на місяць.

  Відновлення літаків і перевірка їхньої потужності у небі – ці два процеси на військовому аеродромі тепер відбуваються майже одночасно. Авіатехніки навчають ремонтувати машини і резервістів, і новобранців.

  Техніка, кажуть, ще стара радянська, але запас міцності в неї дуже великий, і літак ще може служити і виконувати своє призначення.

  Після початку мобілізації військові льотчики зіткнулися з проблемою розміщення новобранців. Її вдалося розв'язати за допомогою благодійників. Після того, як над країною нависла загроза збройного конфлікту – розповідають військові – допомагати армії узялися не лише можновладці, а простий люд.

  Лариса Світловська, Микола Пилипченко, Хмельницька область, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Швейцарія та Україна формують "дорожню карту" для повернення вкрадених активів
  Наступний матеріал
  Лукашенко поспілкувався з Турчиновим щодо ситуації в Слов’янську
  Теги:
  Loading...