5.ua

На Харківщині затримали підозрюваних, що викрали 360 тис гривень в онкохворих дітей [відео]

  360 тисяч гривень вкрали в онкохворих дітей шахраї. П’ятьох підозрюваних затримали правоохоронці на Харківщині. Поки злочинців шукали, четверо хворих дітлахів без грошей на лікування померли.

  За оголошеннями в Інтернеті зловмисники отримували особисті дані людей, які збирали кошти на лікування дітей, після чого виготовляли дублікати сім-карток з номерами мобільних телефонів потерпілих для керування їх особистими рахунками у банку. Потім переказували кошти з рахунків потерпілих на рахунки підставних осіб та отримували гроші у банкоматах Харкова. У міліції довели причетність затриманих до щонайменше 40-ка подібних шахрайств. За це їм загрожує до 10-ти років ув’язнення.

  Ігор Сенчук, заступник начальника ГУМВС України в Харківській області:«Уголовное производство окончено, направлено в суд. Организаторы группы арестованы, находятся в местах лишения свободы. Все участники данной организованной преступной группы ранее судимы. Срок по тем статьям, которые им инкриминируют, составляет до 10-ти лет лишения свободы».

  Попередній матеріал
  В Одесі через туман відмінили матч 1/8 кубка України з футболу
  Наступний матеріал
  Суд відмовився повертати столичному «Гостинному двору» статус пам’ятки архітектури
  Теги: