На Донеччині згадували жертв авіакатастрофи у селищі Суха Балка

  На Донеччині сьогодні - згадували жертв авіакатастрофи літака, який розбився у селищі Суха Балка у 2006 році. Судно летіло із Анапи до Санкт-Петербурга. На борту було 170 людей, із них - півсотні - діти. До місця трагедії - люди несли квіти та іграшки.

  До п`ятої річниці трагедії - родичі загиблих в авіакатастрофі видали книгу пам`яті. Тут зібрані останні фотографії жертв за кілька днів до смерті. У книги немає єдиного автора. Кожну сторінку заповнювали рідні та друзі загиблих.

  Олексій Штейнвард, втратив у катастрофі дітей та батьків: "Вот наша страница. Здесь у кого-то тексты, у кого-то стихи. Кто, что хотел. У нас не было вот такого жесткого. У нас никто не брал у родственников интервью. Каждый писал что хотел, сколько мог. Кто, что считал нужным".

  Книга пам`яті поділена на дві частини, до - і після трагедії. Порожніми залишаються лише сторінки, де мають міститися причини авіакатастрофи. Справу за фактом падіння ТУ 154-го закрили у зв`язку із загибеллю винуватця трагедії - командира екіпажу. До пам`ятного меморіалу в селищі Суха Балка цьогоріч прибуло значно менше людей ніж у минулі роки.  Авіакомпанія-власник літака виділила усього 50 пільгових місць для родичів загиблих.

  Наприкінці панахиди їхні родичі випустили в небо 170 білих повітряних кульок – за кількістю жертв авіакатастрофи, причини якої - досі не названі.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, Суха Балка,  5 канал

  Попередній матеріал
  Рушник, довжиною у 8.5 метрів - презентували у Донецьку
  Наступний матеріал
  Майстер створив мініатюрну Конституцію України вагою в 15 грамів
  Теги: