Фото vv.gov.ua

На Донеччині міліція створить 3 спецпідрозділи з добровольців

  Міліція Донецької області створює три батальйони патрульної служби особливого призначення ”Донецьк-1”, ”Донецьк-2” і ”Артемівськ” і оголосила набір добровольців.

  Про це повідомляє Відділ зв`язків з громадськістю ГУ МВС України в Донецькій області.

  Батальйони створюються з метою "належного забезпечення прав і свобод громадян, захисту суспільства від злочинних посягань, охорони громадської безпеки".

  В управлінні відзначили, що на посади рядового і молодшого начальницького складу батальйонів запрошуються чоловіки-добровольці віком від 19 до 35 років, які є громадянами України, не притягувалися до кримінальної відповідальності, мають повну середню освіту, пройшли службу в Збройних Силах України.

  "Перевага надається тим, хто пройшов дійсну термінову службу в Збройних Силах України, має спортивні досягнення і добру фізичну підготовку", - сказали в ГУ МВС області, зазначивши, що для зарахування в батальйони при собі потрібно мати паспорт громадянина України, військовий квиток, трудову книжку, документ про освіту тощо.

  Нагадаємо, голова МВС України Арсен Авакрв повідомив про створення нових спецпідрозділів для боротьби з сепаратизмом та тероризмом на Сході країни.

  За словами міністра, МВС готове залучити більше 12 000 чоловік по всій країні до складу нових спецпідрозділів, надати їм озброєння, екіпіровку та керування кадровими офіцерами.

  Попередній матеріал
  The New York Times: Росія хвацько спотворює правду про Україну
  Наступний матеріал
  Експерт: введення надзвичайного стану розв’язало б руки армії