5.ua

На Дніпропетровщині створюють нові підрозділи територіальної самооборони батальйону "Дніпро-1"

  На Дніпропетровщині розпочато формування батальйонів  територіальної самооборони "Луганськ" і "Артемівськ", чисельність яких складатиме по 200 бійців. Про це 2 червня повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Дніпропетровській області.


  Як повідомляється, основним завданням батальйонів буде забезпечення громадського порядку на блокпостах, а також виконання інших завдань від керівництва МВС. Бійцями цих підрозділів можуть стати жителі будь-якої області України, готові відстоювати її цілісність.

  Разом з тим, у міліції не виключають, що підрозділи "Луганськ" і "Артемівськ" можуть увійти до складу батальйону спецпризначення "Дніпро- 1".

  Крім того, як повідомили в міліції Кривого Рогу, з ініціативи начальника Криворізького міського управління міліції розпочато підготовку до формування роти "Кривбас".

  "Головні критерії для претендентів - готовність нести службу по захисту цілісності України в "гарячих" точках, а також забезпечувати громадський порядок і безпеку в Кривому Розі та області. Перевага віддається чоловікам до 45 років, які мають досвід служби в армії, міліції, мають досвід бойових дій. Заробітна плата складе 4200 грн.", - повідомили в прес-службі Криворізького ГУ МВС.

  Створений майбутній підрозділ "Кривбас" стане 4-ю ротою батальйону спецпризначення МВС "Дніпро-1".
  Попередній матеріал
  Єфремов проти перевиборів ВР - бо це "не по-державницьки"
  Наступний матеріал
  Терористи викрали редакторів двох донецьких газет