фото Кореспондент

Терористи викрали редакторів двох донецьких газет

  Озброєні люди в камуфляжі викрали та вивезли у невідомому напрямку редакторів двох донецьких видань – "Донбас" і "Вечірній Донецьк". Про це повідомляє "ОстроВ" з посиланням на співробітників редакції і очевидців.


  За інформацією видання, озброєні люди вивезли головного редактора "Донбасу" Олександра Брижа, його заступника Андрія Кревцуна й головного редактора видання "Вечірній Донбас" Леоніда Лапу. Обидві редакції перебувають в одній будівлі. Перед цим до редакції приїхали збройні люди. "Приїхав автобус з озброєними людьми. З ними люди з кулеметом. Зайшли в редакцію, вивели нашого редактора. Зараз ці люди перебувають у нас у кабінетах", - цитує "ОстроВ" одного зі співробітників "Донбасу".

  Олександр Бріж, головний редактор "Донбасу", є головою обласної організації Союзу журналістів України.

  Також озброєні люди прийшли й у редакцію "Вечірнього Донецька" (входить у медіахолдинг, що належить компанії СКМ Ріната Ахметова). Очевидець повідомив: захоплювачі – у камуфляжі, озброєні автоматами, серед них багато осіб неслов'янської зовнішності. Вимагають зустрічі з головним редактором. Співробітникам заборонили залишати кабінети, не користуватися комп'ютерами й телефонами.

  За інформацією джерела "Української правди", одній журналістці видання "Вечірній Донецьк" вдалося шляхом обману втекти.

  Раніше видання "Новости Донбасса" повідомило, що о 12:30 до будівлі видавництва "Донеччина" прибули озброєні люди і заявили, що беруть його "під охорону". У видавництві "Донеччина" друкуються газети "Донбас", "Вечірній Донецьк", "Аргументи тижня ".
  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині створюють нові підрозділи територіальної самооборони батальйону "Дніпро-1"
  Наступний матеріал
  Росія збирається внести на голосування у Радбезі ООН проект резолюції по Україні
  Теги:
  Loading...